Aktora opowieści o spotkaniach z Innym - RAVEN
 

Aktora opowieści o spotkaniach z Innym

mar 22 2018

Aktora opowieści o spotkaniach z Innym

27 kwietnia 2018

18:00 – 20:15

Lokalizacja:

Cafe Desa

Czeladź, Rynek 26

Zapraszamy zainteresowanych punktami stycznymi pomiędzy psychoanalizą a kulturą na spotkania Klubu Dyskusyjnego organizowane przez Instytut Studiów Kulturowych – RAVEN.

 

WSTĘP WOLNY

 

Ilość miejsc ograniczona. Osoby zainteresowane udziałem prosimy o mailowe potwierdzenie uczestnictwa:
contact@raven.edu.pl

GOŚĆ: Cezary Kruszyna

 

MODERATOR SPOTKANIA: Antonina Szybowska

 

Dzięki teatrowi i przez teatr zobaczyłem i poczułem odrobinę świata, między innymi: Zjednoczone Emiraty Arabskie, Oman, Bahrajn, Kuwejt, Katar, Iran, Izrael, Koreę Południową…  Lubię obserwować ludzi, patrzeć jak żyją, jacy są różni, a jednocześnie bardzo podobni do siebie. Jak wiele nas łączy i dlaczego wciąż tyle dzieli, o tym chciałbym z Wami porozmawiać. Zdjęciami z moich podróży i opowieściami o moich spotkaniach z Innym, chciałbym Was poruszyć i skłonić do refleksji

 

o prowadzącym

Cezary Kruszyna – jestem aktorem (Teatr Korez, Teatr APart, Teatr HOM), organizatorem przedsięwzięć kulturalnych i teatralnych. Brałem i biorę udział w wielu projektach krajowych i międzynarodowych związanych ze sztuką.

O Klubie dyskusyjnym

Klub dyskusyjny „Psychoanaliza kultury” to propozycja comiesięcznych spotkań odbywających się na styku kulturoznawstwa i psychoanalizy. W trakcie spotkań poszukujemy rozumienia zarówno historycznych jak i współczesnych zjawisk kulturowych. Spotkania odbywają się w Czeladzi od jesieni 2016 roku. Moderatorem spotkań czeladzkich jest Antonina Szybowska – członek zespołu RAVEN.

0 Comments
Udostępnij
Małgorzata Kalinowska
contact@raven.edu.pl
Brak komentarzy

Post a Comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.