Maureen Murdock – Osobisty podręcznik do Podróży Bohaterki

lip 12 2020

Maureen Murdock – Osobisty podręcznik do Podróży Bohaterki

Znana czytelniczkom i czytelnikom „Podróży Bohaterki” Maureen Murdock powraca z praktycznymi wskazówkami na drodze transformacji. „Osobisty podręcznik” oparty jest na jej warsztatach, które prowadziła z kobietami w różnych krajach świata. Zawiera rozwinięcie materiału, który znajdujemy w „Podróży Bohaterki”, a jednocześnie oferuje nam konkretne ćwiczenia, które możemy wykonywać, aby pogłębić nasze doświadczenie kolejnych etapów kobiecego rozwoju. Struktura książki przygotowana jest tak, aby mogła służyć jako osobisty notatnik, z pytaniami, które możemy sobie stawiać, miejscem na notatki materiału sennego i kierowanej wyobraźni, sugestiami rytuałów, które możemy stworzyć, aby pogłębić proces transformacji. 

 

Książka może być przewodnikiem na osobistej drodze zmiany, ale może też być kreatywnym materiałem do indywidualnej i grupowej pracy rozwojowej i terapeutycznej.

 

„Osobisty podręcznik do Podróży Bohaterki” oparty jest na jubileuszowym wydaniu (2020), świętującym trzydziestolecie od publikacji „Podróży Bohaterki”. 

 

Książka ukaże się nakładem Instytutu Raven w marcu 2021 roku.

Przekład: Emilia Tołkaczew

Książki Maureen Murdock wydane przez Instytut Raven
  0 Comments
  Udostępnij
  Małgorzata Kalinowska
  contact@raven.edu.pl
  Brak komentarzy

  Post a Comment

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.